Camping Spanje
 6 meningen over El Templo del Sol (es)Schrijven - Printen  

laagste / gemiddelde / hoogsteReceptie5 / 8 / 9Netheid7 / 8.5 / 10Veiligheid6 / 7.7 / 9
Natuur7 / 7.8 / 9Activiteiten7 / 7.3 / 8Diensten6 / 7.8 / 9Accommodatie7 / 8 / 9
Naaktheid8 / 8.7 / 9Respect7 / 8.3 / 9

 1. 
jef - 54 jaar - koppel - België
 Verblijf : Augustus 2021 - 14 dagen - toegevoegd 05.10.2021
 Sterke punten : Mooie camping direct aan het naakstrand gelegen.
Zeer mooi zwembad.
De trein rijdt er niet meer, je hebt er dan ook geen last meer van.

 Zwakke punten : Dame aan de receptie is wel een beetje nukkig, maar doet wel haar werk. In de omgeving is niet zo veel te beleven.
Receptie : 5
Netheid : 10
Veiligheid : 8
Activiteiten : 7
Diensten : 8
Accommod. : 7
Natuur : 7
Naaktheid : 9
Respect : 9


 2. 
catherina - 54 jaar - koppel - Nederland
 Verblijf : Juni 2008 - 21 dagen - toegevoegd 28.04.2009
 Sterke punten : Wij komen al 4 jaar op deze prachtige camping, met een mooi strand, net sanitair en vriendelijk personeel. Het is jammer dat wij dit jaar niet kunnen komen omdat wij sinds kort een hondje hebben en nu genoodzaakt zijn op zoek te gaan naar een andere camping.
 Zwakke punten : De langs rijdende trein met getoeter, maar na 1-2 dagen ben je daar aan gewend en dat er geen huisdieren welkom zijn.
Receptie : 8
Netheid : 8
Veiligheid : 7
Activiteiten : 7
Diensten : 6
Accommod. : 8
Natuur : 8
Naaktheid : 9
Respect : 9


 3. 
wim - 85 jaar - koppel - Nederland
 Verblijf : April 2006 - 12 dagen - toegevoegd 06.08.2006
 Sterke punten : Prachtig gelegen op een rots aan zee met een mooi strand. Dorpje is eenvoudig te bereiken met de fiets. Winkel heeft een groot assortiment levensmiddelen.
 Zwakke punten : De trein vinden wij niet storend. Storend vinden wij dat de camping niet is afgesloten. Iedereen kan op het terrein komen. Je moet dus alles afsluiten.
In april 2006, een hevige storm meegemaakt, daarbij ook nog bosbranden waardoor iedereen de camping moest verlaten en we ondergebracht werden op een andere camping. De volgende dag heeft de directie niets gedaan om het doorstane "leed" enigszins te verzachten. Dat viel erg tegen.
Receptie : 8
Netheid : 7
Veiligheid : 6
Activiteiten :
Diensten : 6
Accommod. :
Natuur : 8
Naaktheid : 8
Respect : 8


 4. 
harrij - 93 jaar - koppel - Nederland
 Verblijf : April 2005 - 31 dagen of meer - toegevoegd 25.03.2006
 Sterke punten : We komen nu al 5 jaar naar Templo en genieten elk jaar van de goed verzorgde camping.
Zeer vriendelijke ontvangst bij de receptie in het Nederlands.
Zeer schoon sanitair. Goed restaurant ! Prachtig zwem- en bubbelbad. Goede afwatering van het regenwater op de campingplaatsen.

 Zwakke punten : Er kan een verschrikkelijke zware storm staan vanuit de bergen ! Pas op met luifel of voortent !!!
De trein langs de camping is bijzonder storend vooral als er ook nog regelmatig geclaxonneerd wordt !
Op veel campingplaatsen staan de bomen wel heel erg ongelukkig en is er totaal geen rekening gehouden met het eenvoudig plaatsen van de caravan.
Het pad naar het strand is nu wel verbeterd, maar is men slecht ter been dan is het strand moeilijk te bereiken ook via de hoge trap (terug) !
Receptie : 9
Netheid : 9
Veiligheid : 8
Activiteiten :
Diensten : 9
Accommod. : 8
Natuur : 8
Naaktheid : 8
Respect : 8


 5. 
martien - 75 jaar - koppel - Nederland
 Verblijf : Oktober 2005 - 14 dagen - toegevoegd 16.11.2005
 Sterke punten : Prachtige camping direct aan zee. Mooie stacaravans. Mooi zwembad. Receptie in Nederlandse taal. Mooie winkel. Vriendelijk personeel.
 Zwakke punten : Trein rijdt langs de camping, dat kan storend zijn.
Receptie : 9
Netheid : 9
Veiligheid : 8
Activiteiten : 7
Diensten : 9
Accommod. : 9
Natuur : 9
Naaktheid : 9
Respect : 9



RESULTATEN:      1   2   Verder »


Home
© 2004 Camping Spanje